ارسال ۱۵۵ اثر نمایشی از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک

لاله های شرخ

دبیر بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ خبر داد:
ارسال ۱۵۵ اثر نمایشی از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک

اندیمشک فردا/ علی بازگیر در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با پایان یافتن مهلت ارسال آثار ۱۵۵ اثر از ۲۴ استان کشور به دبیرخانه بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ ارسال شده که در دو بخش تئاتر صحنه‌ای و تئاتر خیابانی مورد بازبینی قرار خواهند گرفت.
وی افزود: بازبینی آثار نمایشی در این دو بخش از توسط شش داور بازبین آغاز شده و نتیجه بازبینی تا اول آبان اعلام خواهد شد.

بازگیر اضافه کرد: بیست و سومین جشنواره ملی لاله های سرخ با موضوع ترویج فرهنگ و معارف دینی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و بخش ویژه با اولویت گرامی داشت حماسه مقاومت مردم اندیمشک در بمباران ۴ آذر سال ۱۳۶۵ با استقبال بسیار خوبی از سوی هنرمندان ۲۴ استان کشور روبه‌رو شده است.
دبیر بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ اندیمشک خاطر نشان کرد: تعداد آثار نمایشی رسیده به دبیرخانه جشنواره نسبت به دوره گذشته بسیار خوب بوده است.

بازگیر با بیان این که این دوره جشنواره در دو بخش صحنه ای و خیابانی به صورت رقابتی برگزار خواهد شد، افزود: از مجموع آثار رسیده ۱۱۰ اثر در بخش صحنه ای و تعداد ۴۵ اثر در بخش خیابانی می باشند که به دبیرخانه جشنواره رسیده است.
وی در پایان گفت: با موافقت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اثر برگزیده بخش خیابانی جشنواره تئاتر لاله های سرخ به جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان معرفی خواهد شد.

بیست و سومین جشنواره ملی تئاتر لاله های سرخ از ۶ تا ۱۰ آذر ۹۶ در شهرستان اندیمشک برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *