فرماندار اندیمشک:افزایش تعداد موکب های مردمی در اندیمشک

جهانگیری فرماندار اندیمشک

افزایش تعداد موکب های مردمی در اندیمشک

اندیمشک فردا – با افزایش روزانه تردد زائران کربلای معلی از مسیر اندیمشک به سمت پایانه های مرزی چذابه و شلمچه تعداد موکب های مردمی برای خدمت رسانی به زائران افزایش یافته است.

پیمان جهانگیری فرماندار اندیمشک روز شنبه به خبرنگار ایرنا افزود:تعداد مواکب اندیمشک به بیش از ۵۲ موکب رسیده که در وعده های مختلف غذایی، نوشیدنی و محل استراحت های موقت میزبان زائران کربلای معلی هستند.
وی بیان کرد:مکان های اسکان نیز در این مدت برای اسکلان زائران مهیا شده است ضمن اینکه خانه معلم اندیمشک نیز برای اسکان زائران خارجی اختصاص یافته است.
جهانگیری اظهار کرد:کلیه خدمات بهداشتی درمانی برای زائران رایگان است و تاکنون ۱۴۰ زائر توسط گروههای بهداشت و درمان تحت مداوا قرار گرفته اند.
وی افزود:بیش از ۱۷۰ هزار نفر زائر تاکنون از مسیر اندیمشک به سمت کربلا عازم بوده اند و ستاد اربعین شهرستان اندیمشک به نحو مطلوب پذیرای آنها بوده است.
فرماندار اندیمشک افزود:گروههای مختلف پلیس،راهور،هلال احمر،شبکه بهداشت و درمان،اورژانس،آتش نشانی،پلیس راه ،راهداری ودیگر دستگاههای اجرایی در مسیرهای شهرستان جهت رفاه زائران تردد دارند.
وی همچنین از نظارت بر نرخ تاکسی های خط اندیمشک به سمت مرزهای مربوطه خبر داد و گفت:نرخ نامه مشخصی اعلام شده و با همکاری راهداری و پلیس راهنمایی و رانندگی بر تاکسی ها نظارت می شود.
وی گفت: کمیته های ۹ گانه ستاد اربعین باید روزانه با تلاش بیشتر به زائران خدمات رسانی کنند.
وی تاکید کرد: با نزدیک شدن روز اربعین ،حجم تردد زائران بیشتر می شود و ستاد اربعین شهرستان شبانه روز مشغول خدمات دهی است.
تاکنون بیش از ۵۰۰ هزار زائر از ۲ مرز بین المللی شلمچه و چذابه راهی عتبات عالیات شدند.
منبع: ایرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *