بررسی مشکلات و مسائل شرکت تراورس اندیمشک بررسی

435823220_169983

🔸مشکلات و مسائل شرکت تراورس اندیمشک با حضور مهندس جهانگیری فرماندار شهرستان اندیمشک ، مهندس معینی مدیرعامل شرکت خدمات مهندسی خط و ابنیه فنی راه آهن(تراورس) و تعدادی از مسئولین مربوطه بررسی شد.

 

به گزارش اندیمشک فردا به نقل ازروابط عمومی فرمانداری ، پیمان جهانگیری در این نشست یکی از مهمترین اهداف دولت را تلاش برای رفاه مردم و ایجاد فرصت شغلی پایدار برای معیشت مردمی عنوان کرد.

وی بیان کرد:ایجاد رفاه عمومی ، اشتغال پایدار و تامین امنیت و آسایش مردم موجب ایجاد روحیه نشاط در جامعه و امید بیشتر به نظام و انقلاب است.

فرماندار اندیمشک اظهار کرد:امنیت شغلی یکی از دغدغه های مهم کارگران و کارکنان شرکت هایی است که با نوسان در فعالیت ها ، به نوعی آنها را با چالش مواجه می کند.

وی با اشاره به سابقه فعالیت های شرکت تراورس گفت:در سال های گذشته این شرکت به صورت چند شیفت فعال بوده است.

مهندس جهانگیری اظهار کرد:فعال تر شدن این شرکت علاوه بر کمک به بخش تولید و اقتصاد ، نقش مهمی در اشتغال دارد.

وی اظهار کرد:همه تلاش و عزم مسئولین اندیمشک برای ایجاد فرصت شغلی است و افزایش سطح فعالیت این شرکت گامی مهم برای حفظ شغل کارگران و کارکنان این مجموعه است.

وی بیان کرد:ما شرایط زندگی کارگران و کارکنان این مجموعه را کاملا درک کرده و برای رفع مشکلات این مجموعه تلاش می کنیم.

جهانگیری توجه به منویات رهبر معظم انقلاب را برای همه مدیران لازم دانست و گفت:افزایش فعالیت شرکت های تولیدی و اقتصادی گام مهمی در راستای تحقق شعار سال است.

فرماندار اندیمشک خاطرنشان کرد:برای ایجاد طرح های اشتغالزا در شهرستان با جدیت پیگیری می شود که باید از تلاش های نماینده محترم و حمایت های استاندار محترم در این زمینه قدردانی کرد.

در این جلسه در خصوص تعامل و تلاش جمعی برای رفع مسائل و موانع این شرکت بحث و تصمیم گیری شد.

 

اخبار اندیمشک ،پایگاه تحلیلی خبری اندیمشک فردا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *