بخشدار جدید مرکزی اندیمشک معرفی شد.

امیر دالوند بخشدار مرکزی اندیمشک

 طی مراسمی در محل فرمانداری،بخشدار جدید مرکزی معرفی شد.

در این مراسم امیر دالوند به عنوان بخشدار جدید مرکزی منصوب شد….

به گزارش اندیمشک فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری،

فرماندار اندیمشک در این مراسم گفت:شهرستان اندیمشک در شمال استان خوزستان به عنوان ورودی این استان به برخورداری از خط ریلی ، جاده و گذرگاه بودن شاهد جمعیت شناور زیادی بوده است .

پیمان جهانگیری افزود:برخورداری از پراکندگی جمعیت در بخش های مرکزی و الوار گرمسیری نیز خدمات دهی به جمعیت ساکن و شناور در شهرستان را مهم ترکرده است.

وی اظهار کرد:طی سال های اخیر بسیاری از پروژه های مورد نیاز مردم در سطح مناطق الوار گرمسیری و بخش مرکزی به علت عدم برنامه ریزی اصولی و عدم نگاه کارشناسی به نیازها و مطالبات مردمی ، بلاتکلیف مانده بود.

مهندس جهانگیری بیان کرد:شاید یک سال اخیر را بتوان سال تحول عظیم در زیرساخت های روستایی در اندیمشک و خصوصا بخش مرکزی و الوار گرمسیری دانست.

فرماندار اضافه کرد:تعامل نماینده و فرماندار شهرستان اندیمشک و برنامه ریزی کارشناسی برای بهبود زیرساخت ها در سطح مناطق محروم اندیمشک موجب ایجاد جهش در توسعه شهرستان و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی شد.

وی گفت:بسیاری از روستاهای بخش مرکزی اندیمشک با همکاری دکتر حسنوند نماینده شهرستان از نعمت راه ، برق ، آسفالت و سایر نیازهای ضروری برخوردار شد.

فرماندار با تشریح کلیه پیگیری های انجام شده گفت: اجرای طرح های مختلف در رفع چالش های جدی این مناطق در نتیجه تلاش های جدی و جلسات متعدد با مدیران ارشد استانی که داشتیم ، انجام گرفت.

وی تصریح کرد: کما اینکه حمایت ارزشمند دکتر شریعتی استاندار ساعی خوزستان در توجه به مناطق محروم شهرستان در سرعت بخشی به اجرای این پروژه ها تاثیر مستقیم داشته است.

وی بیان داشت:امروز در سایه همت و تلاش موجود ، چالش های زیرساختی روستاهای بخش مرکزی و بخش الوار گرمسیری رفع و رضایتمندی نسبی حاصل شده است.

وی گفت:تحول در حوزه برق رسانی به این مناطق با جذب اعتبارات کلان ، اجرای طرح های آبرسانی ، اجرای آسفالت در معابر و مناطق مختلف و برنامه ریزی برای اجرای طرح های مختلف تفریحی و رفاهی از جمله برنامه های مهم در بخش مرکزی و الوار گرمسیری است.

به گفته مهندس جهانگیری ،علاوه بر توجه به حوزه های عمرانی ، فرماندار و نماینده اندیمشک با برنامه ریزی اصولی در تلاشند با توسعه مشاغل خانگی در این مناطق ، بستر برخورداری از معیشت مطلوب را برای ساکنان فراهم آورند.

مهندس جهانگیری گفت: پست و مقام امانتی در دست مدیران هستند که باید در مسیر رضایت الهی و مردم و خدمتگزاری شایسته از آن استفاده شود.

در این مراسم امیر دالوند به عنوان بخشدار جدید مرکزی منصوب شد.

اخبار اندیمشک

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *